Společnost ERICH JAEGER

Společnost ERICH JAEGER poptává dlouhodobou spolupráci ve smyslu  nabízení možností exkurzí do výrobního provozu společnosti, odborné přednášky, workshopy a také spolupráce v oblasti odborných praxí. Rovněž jsou nabízeny možnosti stáží pro studenty denního studia a zpracování diplomových prací v konkrétních podmínkách našeho výrobního provozu.

Společnost ERICH JAEGER  již více než 85 let vyvíjí a vyrábí  vysoce kvalitní elektrická spojení pro různá odvětví průmyslu. Mezi naše zákazníky tak patří vedle mnoha významných výrobců automobilů a užitkových vozidel také podniky z jiných odvětví. Ti všichni přitom spoléhají na vysoký standard kvality společnosti ERICH JAEGER.

Jako globální hráč je skupina  JAEGER zastoupena po celém světě. Přitom přes 1000 pracovníků pracuje na inovativních řešeních pro naše zákazníky.  Se sídlem firmy v Německu a třemi výrobními závody v Mexiko, České republice a v Číně, jakož i prodejními zastoupeními v USA, Francii, Polsku a Itálii je tak skupina JAEGER v kteroukoli dobu v bezprostřední blízkosti svých zákazníků.

http://www.erich-jaeger.cz/podnik/pehled

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené a jeho autorem je Brelion.Napsat komentář