XXI. Setkání podnikatelů

Česko-polská obchodní komora organizuje hospodářské setkání podnikatelů z České, Polské a Slovenské republiky ve spolupráci s Generálním konzulátem Polské republiky v Ostravě, Oddělením propagace ochodu a investic Velvyslanectví Polské republiky v Praze, Opolským centrem hospodářského rozvoje, Moravskoslezským krajem, Slezským a Opolským vojvodstvím, Žilinským samosprávným krajem a Městem Ostrava.

Na setkání podnikatelů jsou zváni zástupci českých, polských a slovenských firem, poslanci a senátoři, zástupci ministerstev, diplomacie a samospráv všech tří zemí.

Setkáním podnikatelů každým rokem zaštitují: Velvyslanectví České republiky ve Varšavě, Velvyslanectví Slovenské republiky v Praze, Velvyslanectví Polské republiky v Praze, Ministerstvo hospodářství Polské republiky, Ministerstvo průmyslu a obchodu České republiky, vojvodství a kraje.

Součástí letošního setkání budou panelové debaty, hospodářská konference a neformální setkání v zahradách Generálního konzulátu Polské republiky v Ostravě.

Jsme přesvědčeni, že XXII. Setkání podnikatelů bude pro Vaší firmu skvělou příležitosti pro navázání kontaktů a získání nových obchodních partnerů a pro prezentaci Vaší firmy v příjemném prostředí zahrad Generálního konzulátu Polské republiky v Ostravě. Zde se každoročně zrodí řada nových osobních a obchodních kontaktů. Diskuse a setkání podnikatelů všech tří zemí přispívá k rozvoji ve všech oblastech našeho života.

V odpoledním programu (od 16.00 do 17.00 hod.) firmy májí možnost konzultace s obchodními rady Polské republiky panem Milanem Wenitem a Slovenské republiky panem Ivo Hanušem a také se zástupcem Czech Trade ve Varšavě panem Adamem Suchánkem.

Zájemci o konzultaci se musí nahlásit do 20.6 na adresu cpok@opolsku.cz . Na základě přihlášení bude Vám sdělen přesný čas konzultace.

Více informací a odkaz na registraci naleznete zde.

 

 

Autorem publikovaného příspěvku je cms